Shamrock

YAŞINIZI ONAYLAMAMIZ GEREKİYOR! Web site içeriğinde 18 yaşından küçük bireyler için hassas içerikler bulunabilir, Giriş yapmak için yaşınızı onaylayınız. 18 YAŞINDAN BÜYÜK MÜSÜNÜZ?

Blog

Eskişehir'de Gece Hayatı

Eskişehir, yoğun genç nüfusu ile gece başka gündüz başka eğlencelere ev sahipliği yapan kentlerden biri. İçerisinde yer alan 3 üniversite ve ayrıca Anadolu Üniversitesine bağlı Açık Öğretim Fakültesi sayesinde binlerce öğrenciye yuva olan Eskişehir, renkli bir eğlence hayatına sahip.

Gündüz saatlerinde Eskişehir’de isterseniz kültürel aktivitelere katılabiliyor, ister Eskişehir’in gezilecek yerlerinde, Adalar’da Porsuk Nehri kıyısında keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Hava karardıktan sonra ise Eskişehir’de meyhaneler, gece kulüpleri, etkinlik ve konser mekanları gibi her zevkten eğlenceye ulaşabiliyorsunuz.

Shamrock’da şehrin yeni eğlence noktası olmak için çıktığı yolda kısa sürede en sevilen mekanlar arasına adını yazdıran, dolu dizgin eğlencelere ev sahipliği yapan mekanlardan biridir. farklı konsepti ve özel kokteyl menüsü ile Shamrock, geceye neşe katacak etkinlikler düzenlemektedir.

Shamrock’da haftanın her günü ayrı bir eğlenceyle kapılarını aralarken bu eğlencelerle her yaş grubuna, her müzik zevkinden insana hitap edebilmektedir.

Her Pazartesi DJ Megrx

Eğlenceli, müziğe ve dansa doyacağınız showlarıyla DJ Megrx her Pazartesi gecesi Shamrock’da sahne alıyor.

Pazartesi günlerinin tüm stresini unutmak, haftaya iyi bir giriş yapmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan Shamrock, DJ Megrx ile gecenin ateşini yükseltiyor.

Her zaman en hit şarkılardan oluşan seçimleriyle dinleyenlere unutulmaz anlar yaşatan DJ Megrx  sizi Shamrock'a bekliyor...

 

 

Her Salı Gürkan Polat

Jazz ve Blues sevenler için muhteşem şarkıları ve sesiyle Gürkan Polat her Salı Shamrock sahnesinde oluyor. Sevilen şarkıların coverları, yeni ve en iyi Jazz eserleri ile kulaklarınızın pasını sileceğiniz eğlence Gürkan Polat ile Shamrock’da sizi bekliyor.

 

Farklı müzikleri, farklı kültürler, farklı bir atmosfer yaşamak isteyenler için bulunmaz anlar yaşatan Gürkan Polat sahnesi, sevilen şarkıların yepyeni yorumlarını da seslendiriyor.

 

 

 

Her Çarşamba Özkan Uçar

Eskişehir’in sevilen seslerinden Özkan Uçar, en eğlenceli şarkıları ile her Çarşamba akşamı Shamrock’da… Kah gülüp kah efkarlanacağımız şarkıları ile konuklarına eğlence garantisi veren Özkan Uçar her Çarşamba gecesi Shamrock’da…

 

Hafta ortasına yakışan bir eğlence ile program edilen Özkan Uçar'la Rakı Gecesi, rakının adabına uygun özel şarkılarla konukları duygudan duyguya sürüklüyor.

 

 

Her Perşembe Soluk Mavi

Shamrock’da Perşembe gecelerinin adı Soluk Mavi… Gece boyunca bitmeyen enerjileri ve şahane şarkılarıyla Soluk Mavi, Shamrock’da geceyi müziğe boğuyor.

 

Birbirinden güzel şarkıları coverlayan Soluk mavi, kendilerine has eğlence anlayışları ile yerinizde bir an bile oturamayacağınız anlara ev sahipliği yapıyor.

 

 

Her Cuma birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Shamrock’da Cumartesinin adı ise DJ Göksel Doğan

Sevilen şarkılardan oluşan mixleri ile Göksel Doğan hafta sonuna bomba gibi bir eğlence arayanları Shamrock’da ağırlıyor…

 

 

Sabit programların dışında kalan günlerde ise efsane DJ’ler sürpriz sanatçılar Shamrock’un sahnesini şenlendirmeye devam ediyor.

Haftanın her günü modunuza göre eğlence için uğrak noktanız Shamrock..